Nozares jaunumi

"Cido grupa" sāk sulu, alus un ūdens eksportu uz Ķīnu

Cido grupa sāk sulu, alus un ūdens eksportu uz ĶīnuDzērienu ražotājs SIA "Cido grupa" nosūtījis uz Ķīnu pirmo kravu ar sulām, gāzētajiem dzērieniem, alu un ūdeni, turpinot attīstīt eksportu uz šo valsti, kur līdz šim tika piegādāta tikai pēc individuāla pasūtījuma ražota produkcija, aģentūru LETA informēja uzņēmuma ģenerāldirektors Marijus Kirstuks.

 Uz Ķīnu uzņēmums eksportē augstākās cenu kategorijas jeb "premium" klases produktus, piemēram, sulas, "Lāčplēsis Extra" un "Lāčplēsis Izturēts" alu. Tāpat uzņēmums iepazīstinās vietējos pircējus ar zīmola "Mangaļi" dzeramo ūdeni, "Enjoy" atspirdzinošajiem dzērieniem, kā arī citiem produktiem no uzņēmuma produkcijas klāsta.

"Ķīna ir sarežģīts, bet ļoti perspektīvs tirgus Latvijas ražotājam. Sadarbībā ar ietekmīgu ražotāju Eiropā uzņēmums jau divus gadus speciāli Ķīnas tirgum ražo atsevišķus produktus. Šī pieredze ļāva iepazīt šo valsti un tās darbības nosacījumus, un pēc vairāku gadu intensīva darba esam sākuši savu produktu eksportu uz Ķīnu," sacīja Kirstuks.

Uzņēmuma kopējie eksporta rādītāji pērn sasnieguši 21% no produkcijas pārdošanas apjoma, kas ir pēdējos gados labākais sasniegums. Vislielāko daļu - 63% - eksporta veido Lietuva un Igaunija, savukārt pārējās Eiropas valstis - 25% un Krievija un citas valstis - 12%. Visiecienītākie ārvalstīs produkti ir "Cido" ledus tēja, kvasa dzēriens, kā arī sulas un nektāri.

Uzņēmums eksportē produkciju uz aptuveni 20 pasaules valstīm, piemēram, Zviedriju, Dāniju, Lielbritāniju, Īriju, Vāciju, Poliju, Itāliju, Spāniju, Maltu, Izraēlu, Ukrainu, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, ASV, Kanādu, Ķīnu un Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Lietuvu un Igauniju.

Uzņēmums arī turpmāk veicinās eksporta attīstību, regulāri piedaloties starptautiskās izstādēs, kā arī izmantojot valsts akciju sabiedrības "Latvijas attīstības finanšu institūcija Altum" piedāvātās eksporta garantijas.

Kā ziņots, "Cido grupa" pērn strādājusi ar 55,93 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 1% pieaugums salīdzinājumā ar 55,89 miljoniem iepriekšējā gadā, liecina ''Firmas.lv" informācija. Tikmēr uzņēmuma peļņa samazinājusies četrkārtīgi - no 2,42 miljoniem eiro 2013.gadā līdz 581 334 eiro pagājušajā gadā.

"Cido pārtikas grupa" dibināta 1994.gadā. 2006.gadā, apvienojoties ar SIA "Cido logistika", tās nosaukums tika mainīts uz SIA "Cido grupa". Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 117 054 eiro, tas nodarbina 334 darbiniekus.

Kopš 2004.gada "Cido pārtikas grupa" ir Dānijas AS "Royal Unibrew" grupas uzņēmums.

Avots: http://balticexport.com/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv