Nozares jaunumi

LDz Cargo par 3% samazinās 2016.gada kravu pārvadājumu tarifus

LDz Cargo par 3% samazinās 2016.gada kravu pārvadājumu tarifusVAS «Latvijas dzelzceļš» meitasuzņēmums SIA «LDz Cargo» 2016.gadā plāno samazināt kravu pārvadājumu tarifus, TVNET informēja uzņēmumā.

 «Ņemot vērā, ka degvielas cenas pasaules tirgos ir samazinājušās un tas ietekmējis arī kravu pārvadājumu pašizmaksu, «LDz Cargo» plāno samazināt 2016.gada tarifus vidēji par 3% visos pārvadājumu veidos,» norāda «LDz Cargo» valdes priekšsēdētājs Māris Bremze.

Tarifu samazinājums attieksies arī uz importa, eksporta un iekšzemes pārvadājumiem. Viņš uzskata, ka «LDz Cargo» tarifu politika, kā arī kravu drošība un kvalitatīvais serviss – ātra vagonu aprite un laicīga kravu piegāde – ir uzņēmuma priekšrocība konkurencē ar pārējiem Latvijas un citu valstu dzelzceļa kravu pārvadātājiem, ko apliecina stabilie pārvadāto kravu apjomi vairāku gadu garumā.

2015. gada 10 mēnešos «LDz Cargo» pārvadājis 46,6 miljonus tonnu.

Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un piecām meitas sabiedrībām – AS LatRailNet, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA LDz Cargo, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma SIA LDz Apsardze.

Avots: http://financenet.tvnet.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

 

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.