Osta
Osta
Liepājas ostai šogad, visticamāk, pirmo reizi izdosies sasniegt piecu miljonu tonnu kravu apgrozījumu, ziņo aģentūra BNS.

Liepājas ostai šogad, visticamāk, izdosies pirmo reizi sasniegt piecu miljonu tonnu kravu apgrozījumu, aģentūrai BNS pastāstīja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldnieks Guntars Krieviņš. Viņš norādīja, ka par to liecina 2012.gada pirmā pusgada ostas darbības rezultāti – pirmajos sešos mēnešos pārkrauti 3,516 miljoni tonnu kravu, kas ir par 48,6% vairāk nekā 2011.gada attiecīgajā laika periodā.

"Ja nenotiks kaut kas iepriekš neprognozējams, iespējams, ka piecu miljonu tonnu atzīme šogad pat tiks pārsniegta," sacīja Krieviņš. Liepājas SEZ pārvaldnieks paskaidroja, ka, īstenojot vērienīgo Liepājas ostas padziļināšanas projektu, uzņēmēji aktīvāk investējuši termināļu jaudu palielināšanā un infrastruktūras attīstībā. Jau ziņots, ka 2011.gadā Liepājas ostas stividorkompānijas pārkrāva 4,8 miljonus tonnu kravu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš un par 7,9% vairāk, nekā iepriekš tika plānots. Liepājas osta ir trešā lielākā no desmit Latvijas ostām.

Avots: www.irliepaja.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.