Nozares jaunumi

Latvija vēlas apkalpot vairāk Baltkrievijas naftas produktu kravu

Latvija vēlas apkalpot vairāk Baltkrievijas naftas produktu kravuLatvija ir ieinteresēta padziļināt sadarbību arī tranzīta un loģistikas jomā, īpaši naftas produktu tranzītā caur Latviju, tā tikšanās laikā ar Baltkrievijas ārlietu ministru Vladimiru Makeju norādīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).

 Tikšanās laikā ministrs pauda viedokli, ka nesenā politieslodzīto atbrīvošana veido jaunu un pozitīvu gaisotni Eiropas Savienības (ES) un Baltkrievijas attiecību padziļināšanai. Tāpat ir pozitīvi vērtējama līdzšinējā Baltkrievijas iesaiste un konstruktīvā loma krīzes risināšanā Ukrainā. Ministri vienojās līdz gada beigām organizēt abu valstu Ārlietu ministriju konsultācijas reģionālās drošības politikas jautājumos, informēja Ārlietu ministrijā.

Runājot par Latvijas un Baltkrievijas divpusējām attiecībām, Rinkēvičs vērtēja, ka Latvijas un Baltkrievijas attiecību darba kārtība ir intensīva, konstruktīva un rezultatīva - notiek aktīvs politiskais dialogs un plaša nozaru sadarbība, tai skaitā ekonomikas, transporta un tranzīta, robežu kontroles un uzraudzības, pārrobežu, izglītības un zinātnes, kultūras jomā. Šāda sadarbības dinamika ir jāturpina, vienojās ministri. Tāpat Rinkēvičs vērsa uzmanību, ka Latvija ir ieinteresēta padziļināt sadarbību arī tranzīta un loģistikas jomā, īpaši naftas produktu tranzītā caur Latviju.

"Latvija atbalsta Baltkrievijas iestāšanās sarunas Pasaules Tirdzniecības organizācijā, kas vienlaikus veicinās atvērtāku, stabilu un paredzamu tirdzniecības attiecību veidošanos ar ES," sarunas nobeigumā uzsvēra Rinkēvičs.

Savukārt tikšanās laikā ar Kuveitas Valsts vicepremjeru un ārlietu ministru šeihu Sabāhu Hālidu Al Hamadu Al Sabāhu abas amatpersonas pauda ieinteresētību divpusējo kontaktu intensificēšanai, īpaši politiskā un ekonomiskajā sadarbībā, un regulārā abu valstu amatpersonu vizīšu apmaiņā. Ministrs aicināja Kuveitas uzņēmējus investēt Latvijā, jo līdz šim abu valstu ekonomiskais potenciāls nav pietiekami izmantots.
Rinkēvičs arī uzaicināja Kuveitas ārlietu ministru apmeklēt Latviju.

Avots: http://lat.mixnews.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv