Nozares jaunumi

LTRK delegācija ASV meklēs investorus, eksporta un sadarbības partnerus

LTRK delegācija ASV meklēs investorus, eksporta un sadarbības partnerusLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji devušies uz ASV, lai Ņujorkā tiktos ar uzņēmējiem un runātu par sadarbības veicināšanu, investīciju piesaistīšanu un eksporta iespējām, informē LTRK.

 Otrdien, 29.septembrī, Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Amerikā rīko augsta līmeņa brokastis jeb biznesa dialogu ar LTRK.

Delegācijā iekļauti vairāki uzņēmēji un LTRK prezidents Aigars Rostovskis, savukārt oficiālajās brokastīs piedalīsies arī Latvijas vēstnieks ASV Andris Razāns.

"Līdz šim LTRK lielu uzsvaru likusi uz eksporta veicināšanu, strādājot gan ar Eiropu, gan Krieviju un citām austrumos esošajām valstīm. Izveidots nozīmīgs pārstāvju tīkls, lai biedri saņemtu kvalitatīvas konsultācijas un ieteikumus. Paplašinot uzņēmēju iespējas, LTRK uzsāk attīstīt sadarbību ar ASV. Latvijai pašreiz būtiski meklēt alternatīvus eksporta tirgus, jo daudzi uzņēmēji cietuši no Krievijas sankciju sekām. Tas ietekmē arī lielu daļu Eiropas valstu ražotāju, tāpēc "jāskatās plašāk"," saka Rostovskis.

Ar Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Amerikā pārstāvjiem, kā arī vietējiem uzņēmējiem plānots pārrunāt investīciju piesaistīšanu, finanšu sektora darbību Eiropā un Latvijā, eksporta iespējām, Transatlantiskā tirdzniecības līguma ietekmi un citiem jautājumiem.

"Šī LTRK ir vēsturiska vizīte, jo pirmo reizi dosimies uz ASV, lai veicinātu mūsu biedru sadarbību ar vietējo biznesu. Jau pašreiz vairāki desmiti uzņēmumi eksportē savas preces uz ASV, taču arvien vairāk izrāda interesi par šo tirgu, tāpēc būtiski ir rīkoties un meklēt iespējas," pauda Rostovskis.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 1400 individuāli biedri un vairāk nekā 50 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru - uzņēmumu - apgrozījums 2013.gadā pārsniedza 13,5 miljardus eiro, turklāt jauno LTRK biedru skaits jau ceturto gadu pēc kārtas pieaug par vidēji 46% gadā.

Avots: http://balticexport.com/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.