Nozares jaunumi

Sliežu remontiem Krievijā nav būtiskas ietekmes uz kravu plūsmu Latvijas virzienā

Sliežu remontiem Krievijā nav būtiskas ietekmes uz kravu plūsmu Latvijas virzienāPar spīti sākotnējām bažām sliežu ceļu remontdarbiem Krievijas pusē nav būtiskas ietekmes uz kravu plūsmu Latvijas virzienā.

Valstij piederošā uzņēmuma "Latvijas Dzelzceļš" (LDz) mediju attiecību vadītājs Māris Ozols norādīja, ka septembra pirmajā pusē kravu apgrozījuma rādītāji ir labāki nekā attiecīgajā laikā gadu iepriekš, tādējādi sliežu ceļu remontdarbi Krievijas pusē būtiski neietekmē kravu plūsmu Latvijas virzienā.

Vienlaikus Ozols minēja, ka šogad astoņos mēnešos pa dzelzceļu pārvadāto kravu apgrozījums krities tikai par 1% pretstatā LDz budžetā sākotnēji iestrādātajam sarukumam 20% apmērā. Lai gan prognozētais kravu apgrozījuma kritums 20% apmērā bija pesimistiskākais scenārijs, tik un tā gads līdz šim kompānijai bijis veiksmīgs.

Arī satiksmes ministra padomniece komunikāciju jautājumos Līga Līce pauda, ka atbilstoši jaunākajai informācijai attiecīgajiem sliežu ceļu remontdarbiem nav būtiskas ietekmes uz kravu plūsmu Latvijas virzienā.

Jau rakstīts, ka neilgi pēc LDz valdes priekšsēdētāja Uģa Magoņa apcietināšanas un atbrīvošanas no amata augusta sākumā kompānija bija saņēmusi informāciju no Krievijas par aptuveni divu mēnešu sliežu ceļu remontdarbiem virzienā uz Latviju no septembra sākuma, kas sākotnēji radīja bažas par būtisku Krievijas kravu plūsmu apstāšanos.

Savukārt satiksmes ministrs Anrijs Matīss iepriekš pauda, ka par šiem remontdarbiem runājis ar Krievijas transporta ministru Maksimu Sokolovu un saņēmis apliecinājumu - sliežu ceļu remontdarbi virzienā uz Latviju nav politisks lēmums, un tie tiks saskaņoti ar kravu plūsmām. Tāpat Matīss gatavojas septembrī doties uz Krieviju, lai tiktos ar Sokolovu, kā arī jauno Krievijas valsts dzelzceļa kompānijas "Rossijskije žeļeznije dorogi" prezidentu Oļegu Belozerovu, kurš augusta otrajā pusē amatā nomainīja ilggadējo uzņēmuma vadītāju Vladimiru Jakuņinu.

Avots: http://www.delfi.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv