Nozares jaunumi

Šā gada pirmajā pusgadā kravu pārvadājumi ar autotransportu ir palikuši iepriekšējā gada līmenī

 Pirmajā pusgadā ar dzelzceļa transportu pārvadāja 30 milj. t kravuŠā gada pirmajā pusgadā, salīdzinot ar 2014.gada attiecīgo periodu, svarīgākajās transporta nozarēs pārvadāto kravu kopējais apjoms ir samazinājies par 1,8%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotā informācija par kravu pārvadājumiem.

 Pirmajā pusgadā ar dzelzceļa transportu pārvadāja 30 milj. t kravu, kas ir par 2,5% mazāk nekā iepriekšējā gada pirmajos sešos mēnešos.

Iekšzemē ar dzelzceļa transportu pārvadāja 0,5 milj. t kravu, kas ir par 22,8% vairāk nekā 2014.gada attiecīgajā laika periodā. Starptautiskajos dzelzceļa kravu pārvadājumos pārvadāto kravu apjoms samazinājās par 2,8%.

Šā gada pirmajā pusgadā kravu pārvadājumi ar autotransportu ir palikuši iepriekšējā gada līmenī – tika pārvadāti 28,2 milj. t kravu, kas ir par 0,1% mazāk nekā 2014. gada pirmajā pusgadā.

24,8% ar autotransportu pārvadāto kravu kopapjoma veidoja metālu rūdas un citi ieguves rūpniecības un karjeru izstrādes produkti un kūdra, 20,1% – lauksaimniecības, medniecības un mežsaimniecības produkti, zivis un citi zvejniecības produkti, bet 15,8% – koks, koksnes izstrādājumi (izņemot mēbeles), papīrs un tā izstrādājumi.

Pa maģistrālo naftas produktu cauruļvadu 2015.gada pirmajā pusgadā transportēja 3 milj. t naftas produktu, kas ir par 10,6% mazāk nekā 2014. gada pirmajā pusgadā.

Avots: http://bnn.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.