Nozares jaunumi

Kravas auto uz Liepājas šosejas pagaidu tilta neievēro svara ierobežojumus

Kravas auto uz Liepājas šosejas pagaidu tilta neievēro svara ierobežojumusLiepājas šosejas pagaidu tilta pār Lielupi nestspēja ir ierobežota, līdz ar to transports, kas ir smagāks par 44 tonnām, tiltu nedrīkst šķērsot, taču ierobežojumi tiek regulāri pārkāpti, norāda uzņēmumā «Latvijas Valsts ceļi».

 Kā norāda uzņēmuma pārstāvji, pārkāpjot ierobežojumus, tiek apdraudēta arī pārējo tilta lietotāju drošība. Pēc būvnieka vizuālajiem novērojumiem, šis ierobežojums regulāri tiek pārkāpts un pār tiltu brauc kravas transports, kura masa pārsniedz 44 tonnas.

Kā ziņots, Liepājas šosejas remontdarbu gaitā tiek rekonstruēts tilts pār Lielupi. Lai varētu veikt šī tilta rekonstrukciju, ir izbūvēts pagaidu tilts, kuru plānots izmantot satiksmei līdz 2015.gada beigām. Pa pagaidu tiltu braucošajam transportam noteikts masas ierobežojums, un uzstādītas atbilstošas ceļa zīmes.

LVC ir arī vērsusies Valsts policijā ar lūgumu organizēt kravu svēršanu pie tilta. Gadījumā, ja pārkrautā transporta kustība turpināsies, LVC apsvērs iespēju slēgt kravas transporta satiksmi pār pagaidu tiltu un novirzīt to pa apvedceļiem.

Avots: http://www.tvnet.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.