Nozares jaunumi

Latvijas tranzīta koridoram plāno piesaistīt kravas no Apvienotās Karalistes

Latvijas tranzīta koridoram plāno piesaistīt kravas no Apvienotās KaralistesLatvijas Loģistikas asociācija strādā pie kravu piesaistes Latvijas tranzīta koridoram no Apvienotās Karalistes, pastāstīja asociācijas valdes priekšsēdētājs Normunds Krūmiņš.

 Viņš norādīja, ka darbs notiek sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru. Veikta Apvienotās Karalistes tirgus izpēte, piesaistot attiecīgās valsts speciālistus, lai apzinātu kompāniju interesi par iespēju izmantot Latvijas tranzīta koridoru kravu pārvadājumiem uz Krieviju un Centrālāzijas valstīm.

Pēc asociācijas vadītāja teiktā, ja patlaban kravas no Apvienotās Karalistes pa jūru tiek vests līdz, piemēram, Holandes ostām un no turienes transportētas tālāk, tad nav iemesla, kāpēc tās nevarētu vest līdz Latvijas ostām.

Krūmiņš norādīja, ka lielākais potenciāls Latvijas tranzīta koridoram ir piesaistīt kravas trijās grupās - automobiļi un to rezerves daļas, alkohols, kā arī kravas, kas saistītas ar naftas un gāzes sektoru.

Vienlaikus viņš gan piebilda, ka potenciāla Apvienotas Karalistes kravu piesaiste Latvijas tranzīta koridora prasīs laiku un tas nav tuvākā gada jautājums.

Latvijas Loģistikas asociācija dibināta 1997.gadā. Tā apvieno vairāk nekā 50 biedru.

Avots:http://www.delfi.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

 

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.