Nozares jaunumi

Kravu apgrozījums Latvijas ostās šī gada piecos mēnešos - 31,877 miljoni tonnu

Kravu apgrozījums Latvijas ostās šī gada piecos mēnešos - 31,877 miljoni tonnuŠī gada pirmajos piecos mēnešos, salīdzinot ar 2014.gada pirmajiem pieciem mēnešiem, Latvijas ostu kravu apgrozījums samazinājies par 5% līdz 31,877 miljoniem tonnu, informēja Satiksmes ministrijas Tranzīta politikas departamentā.

 2014.gada janvārī-maijā Latvijas ostu kravu apgrozījums bija 33,565 miljoni tonnu.

Rīgas ostā gada pirmajos piecos mēnešos pārkrauti 17,237 miljoni tonnu, un tas ir par 1,1% vairāk nekā 2014.gada piecos mēnešos. Ventspilī pārkrauti 11,781 miljons tonnu, kas ir par 13% mazāk nekā pagājušā gada piecos mēnešos, bet Liepājā pārkrauti 2,266 miljoni tonnu, kas ir par 0,2% vairāk nekā 2014.gada piecos mēnešos.

Vislielāko apgrozījumu ar 14,625 miljoniem tonnu Latvijas ostās sasniedza beramkravas, ar 12,651 miljonu tonnu seko lejamkravas, bet ģenerālkravu apgrozījums bija 4,602 miljoni tonnu.

Vismazākais kravu apjoma kritums fiksēts lejamkravu segmentā - par 2%, ģenerālkravu segmentā bija kritums par 6,8%, savukārt beramkravu segmentā - kritums par 7%.

Avots:http: //financenet.tvnet.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.