Nozares jaunumi

Apkalpo lielāko Rīgas ostā līdz šim piestājušo kravas kuģi

Osta
Osta
Rīgas ostu trešdien atstāja lielākais kravas kuģis, kāds līdz šim uzņemts Rīgā, portālu "Delfi" informēja Rīgas Brīvostas pārstāve Anita Leiškalne.

Ar Nīderlandes karogu kuģojošajā "UBS ONSAN" iekrauti nepilni 112 000 tonnu ogļu, kas nogādātas Francijas ostā Dinkeru. Kuģa garums ir 260 metri, platums - 43 metri, bet iegrime - 14,5 metri. "UBS ONSAN" ienākšana Rīgas ostā ir apliecinājums, ka Rīga ir gatava uzņemt pašus lielākos kuģus, kādi spēj ienākt Baltijas jūrā, atzīmēja ostas pārstāve.

Iepriekš lielākais kuģis, kāds apkalpots Rīgas ostā, bija ar Grieķijas karogu kuģojošais "Kyzikos", kura garums ir 230 metri, platums - 37 metri, iegrime - 14,2 metri. Tā tilpnēs iekrauta 82 200 tonnu dzelzsrūda. Minētie kuģi ir lielāki par tā sauktajiem "Panamax" tipa kuģiem, jo Panamas kanālā nevar ieiet kuģi, kuru platums ir lielāks par 33 metriem, piebilda Leiškalne.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.