Nozares jaunumi

Lietuva grib piesaistīt kravas Melnās jūras dzelzceļa līnijai «Viking»

Lietuva grib piesaistīt kravas Melnās jūras dzelzceļa līnijai VikingLietuvas valstij piederošais dzelzceļa operators «Lietuvos geležinkeliai» cer piesaistīt vairāk valstis kravu dzelzceļa līnijai «Viking», kas savieno Baltijas un Melno jūru.

 «Mēs ceram, ka spēsim vienoties par jauniem projekta dalībniekiem. Tomēr mēs nevaram pagaidām atklāt valstis, ar kurām mēģinām panākt vienošanos,» teica «Lietuvos geležinkeliai» preses pārstāvis Vidmants Guds.

Astoņu valstu amatpersonas no Baltkrievijas, Bulgārijas, Gruzijas, Moldovas, Rumānijas, Turcijas, Somijas un Ukrainas otrdien ieradās Viļņā, lai runātu par projektu.

Tikšanās dalībnieki runāja arī par jauno satiksmes politiku, kas palīdzētu palielināt kravu plūsmu, piebilda Guds.

Lietuvas, Baltkrievijas un Ukrainas īstenotais dzelzceļa projekts «Viking» ietver kravu pārvadājumus ar jauktās transporta sistēmas dzelzceļa pakalpojumiem, kas kursē 1734 kilometrus garā maršrutā starp Baltijas un Melno jūru.

Dzelzceļa satiksme starp Baltijas un Melno jūru tika sākta 2003.gadā. Gruzija un Moldova projektam pievienojās 2011.gadā, bet Turcija - pērn.

Avots: http://financenet.tvnet.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.