Nozares jaunumi

LDZ Cargo Loģistika pērn divkāršojusi peļņu

LDZ Cargo Loģistika pērn divkāršojusi peļņu2014. gada pārskatu iesniedzis SIA LDZ Cargo meitas uzņēmums SIA LDZ Cargo Loģistika. Uzņēmuma galvenais uzdevums ir veicināt LDZ Cargo kravu pārvadājumu piesaisti, palielināt tās klientu skaitu un sniegt efektīvus, drošus transporta-ekspedīcijas un loģistikas pakalpojumus.

 Aizvadītajā pārskata gadā neto apgrozījums uzņēmumam bija mērojams ar 9,942 milj.EUR, kas ir par 30,68% mazāk nekā iepriekšējā pārskata gadā. Apgrozījuma kritums skaidrojams ar kravu pārvadājumu apjomu kritumu tranzītpārvadājumiem. LDZ Cargo Loģistika peļņa pēc nodokļu nomaksas pērn pieauga vairāk nekā divas reizes un sastādīja 105,110 tūkst.EUR.

LDZ Cargo Loģistika galvenais ilgtermiņa mērķis ir vērsts uz jaunu klientu piesaisti, konteinerpārvadājumu apjoma palielināšanu, pakalpojumu spektra paplašināšanu un loģistikas pakalpojumu attīstību, tādējādi nostiprinot kompānijas pozīcijas transporta nozarē.

Avots: https://www.klientuportfelis.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.