Nozares jaunumi

Rīgā varētu atgriezties otrs prāmis

Rīgā varētu atgriezties otrs prāmisTallink meklējot otru kuģi; uzņēmuma statistikas rādītāji pagaidām neiepriecina, otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

 Bija iecerēts, ka jau šā gada 16. martā maršrutā Rīga–Stokholma atgriezīsies otrs kuģis, pērnā gada beigās runāto ar galveno kompānijas akcionāru Ennu Pantu atstāsta Rīgas vicemērs un Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks. (Saskaņā ar Nasdaqomx Baltic biržas datiem 35,81% kompānijas akciju pieder Infortar AS (E. Pants ir uzņēmuma līdzīpašnieks), bet 17,42% – Baltic Cruises Holding, L. P.) Pēc viņa teiktā, Tallink arvien ir interese šo maršrutu saglabāt. Taču šobrīd esot grūti atrast piemērotu ledus klases kuģi. Kolīdz tāds būs pieejams, līnijā atgriezīsies otrais prāmis, saka A. Ameriks.

Biznesam interesē

Tallink kā biržas uzņēmumam šobrīd nav nekādu paziņojumu par Rīgas–Stokholmas līniju, norādīja Tallink mārketinga un pārdošanas direktore Baiba Muceniece. DB gan rakstījis (23.07.2014.), ka laikā, kad kompānija pārcēla prāmi Romantika uz Tallinas–Stokholmas maršrutu, viņa neizslēdza iespēju, ka nākotnē maršrutā Rīga–Stokholma atkal varētu kursēt divi prāmji.

AS Tallink Grupp toreiz lēmumu par viena prāmja noņemšanu pieņēma, lai uzlabotu darbības efektivitāti un rentabilitāti. Tas, ka nokļūšanai Zviedrijā jāizmanto, piemēram, ģeogrāfiski attālākā Ventspils osta, noteiktiem pārvadātājiem rada problēmas, norāda autopārvadātāju asociācijas Latvijas auto prezidents Valdis Trēziņš. Pēc viņa teiktā, komersantiem par ikdienas prāmju satiksmes atjaunošanu no Rīgas uz Stokholmu interese būtu, jo pārvadājumu tehnoloģija bijusi atstrādāta.

Visu rakstu Rīgā varētu atgriezties otrs prāmis lasiet 7. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.

Avots: http://www.db.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv