Nozares jaunumi

Kritums kravu pārvadāšanā caur Latvijas transzītceļiem nav gaidāms

Kritums kravu pārvadāšanā caur Latvijas transzītceļiem nav gaidāmsNeskatoties uz to, ka Krievija ļoti aktīvi pievērusies savu ostu attīstīšanai un jaunu ostu veidošanai, nav paredzams būtisks kravu pārvadāšanas kritums caur Latvijas tranzītceļiem, pēc tikšanās ar Krievijas transporta ministru Maksimu Sokolovu piektdien intervijā Latvijas Televīzijas rīta raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V).

 Viņš norādīja, ka ar Krievijas kolēģi izrunāti divi jautājumu bloki, no kuriem viens skar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē pasākumus, bet otrs – divpusējos jautājumus, tostarp jautājumus par pārvadātājiem, autopārvadātājiem un ceļiem.

Pēc sarunas Matīss secinājis, ka nav būtisku un paredzamu iemeslu tam, ka kravu pārvadājumi caur Latvijas transzītceļiem varētu šogad kristies. Savukārt jautājumus par sankcijām pret Krieviju abi ministri nerunāja.

Avots: http://www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.