Nozares jaunumi

Reģionālie ceļi vietām grūti izbraucami; ievieš kravas ierobežojumus

Reģionālie ceļi vietām grūti izbraucamiBraukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem ceļiem otrdien ir apmierinoša, bet situācija uz vietējiem ceļiem saglabājas slikta - tie daudzviet ir ledaini, vietām dubļaini un grūti izbraucami, liecina uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" informācija.

 Uz grantētajiem autoceļiem pavasara šķīdoņa laikā, ceļa pamatnei nevienmērīgi atkūstot un pārmitrinoties, būtiski samazinās nestspēja. Lai novērstu šo ceļu sabrukšanu, lielākajā daļā valsts vietējo un dažos reģionālajos autoceļos plānots ieviest pagaidu satiksmes ierobežojumus kravas autotransportam, uzstādot kopējās faktiskās masas ierobežojošās ceļa zīmes - pārsvarā 10 tonnu.

Ierobežojumi tiek ieviesti un atcelti pēc katra ceļa faktiskā stāvokļa un iespējamo bojājumu izvērtēšanas. Vietām - galvenokārt Kurzemē - ierobežojumi jau stājušies spēkā, valsts lielākajā daļā tos plāno ieviest martā. Šonedēļ masas ierobežojumi stāsies spēkā arī Jēkabpils, Tukuma un Ventspils nodaļā, kā arī uz vairākiem lauku ceļiem Smiltenes apkaimē.

Autoceļu saraksts ar ceļu posmiem, kuros jau ieviesti vai tuvākajā laikā plānots ieviest masas ierobežojumus, pieejams lapā http://lvceli.lv/lat/celu_lietotajiem/ierobezojumi_kravas_transportam/

Īpašas atļaujas kravu izvešanai šķīdoņa laikā netiek izsniegtas. Satiksmes ierobežojumu ievērošanu pastiprināti kontrolē VAS "Latvijas Valsts ceļi" nodaļas sadarbībā ar Valsts policiju.

Avots: http://www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv