Nozares jaunumi

Rīgas ostā janvārī pārkrauj vairāk kravu

Rīgas ostā janvārī pārkrauj vairāk kravuRīgas brīvostā šogad janvārī pārkrāva 3,505 miljonus tonnu kravu, kas ir par 8,3% vairāk nekā 2014.gada attiecīgajā laika periodā, liecina brīvostas publiskotā informācija.

 Visvairāk ostā 2015.gada janvārī pārkrautas beramkravas ‒ 2,052 miljoni tonnu, kas ir par 19,3% vairāk nekā pērn attiecīgajā laika periodā, ar 930 tūkstošiem tonnu seko lejamkravas, kas ir kritums par 6,3%, bet ģenerālkravas pārkrautas par 0,1% vairāk, veidojot 522,5 tūkstošus tonnu.

Pēc ostas sniegtajām ziņām, pārkrauto kravu struktūrā lielāko īpatsvaru janvārī veidoja ogles ‒ 37,3%. Seko naftas produkti, kuru īpatsvars pārkrauto kravu struktūrā janvārī bija 26,2%, konteinerizētās kravas ‒ 9%, kokmateriāli ‒ 5,9%, kā arī ķīmiskās kravas ‒ 7,2%.

2014.gadā Rīgas ostā pārkrāva 41,08 miljonus tonnu kravu, kas ir par 15,8% vairāk nekā gadu iepriekš, tajā skaitā janvārī pārkrāva 3,235 miljonus tonnu kravu.

Rīgas osta pēc pārkrauto kravu apmēra un arī apkalpoto pasažieru skaita ir lielākā osta Latvijā.

Avots: http://www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.