Nozares jaunumi

Galvenie tranzīta kravas autotransporta koridori

Galvenie tranzīta kravas autotransporta koridoriGalvenie tranzīta kravas autotransporta koridori ir Grenctāle – Ainaži un Terehova – Rēzekne - Medumi.

 Noslēdzies pētījums Tranzīta kravu pārvadājumu ar autotransportu caur Latviju izpēte un saskaņā ar tā rezultātiem caur Latviju iezīmējas un arī perspektīvā kā aktīvākie saglabāsies divi galvenie tranzīta kravas transporta koridori – VIA Baltica (no Grenctāles robežkontroles punktam (RKP) līdz Ainažu RKP) un posmā starp Terehovas RKP un Medumu RKP, informē VAS Latvijas valsts ceļi.

Pētījumu pēc VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) pasūtījuma 2013. un 2014.gadā veica SIA BRDProjekts. Tā ietvaros ar Valsts policijas darbinieku līdzdalību tika veikta satiksmes skaitīšana un kravas transporta vadītāju aptauja Latvijas Republikas 13 robežkontroles punktos (RKP).

Pētījuma rezultāti tiks izmantoti valsts autoceļu tīkla attīstības plānošanā. Tajā apkopotainformācija par tranzīta kravas transporta galvenajiem maršrutiem Latvijā, to sākuma un galapunktiem, tranzīta kravas satiksmes sastāvu un dalībniekiem, to īpatsvaru kopējā kravas satiksmes plūsmā, kā arī stāvlaukumiem, kurus šie satiksmes dalībnieki visbiežāk izmanto vai vēlētos izmantot.

Avots: http://www.db.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv