Nozares jaunumi

Lidosta pērn apkalpoja gandrīz 33 000 tonnu kravas

Lidosta pērn apkalpoja gandrīz 33 000 tonnu kravasLidosta pērn apkalpoja gandrīz 66 000 gaisa kuģu un 33 000 tonnu kravas. Pagājušajā gadā no lidostas "Rīga" tika atklāti 12 jauni galamērķi, lidojumus sāka "Brussels Airlines".

 Kopumā šobrīd no starptautiskās lidostas "Rīga" iespējams doties uz 66 galamērķiem, ko nodrošina 16 aviopārvadātāji - "airBaltic", "Aeroflot", "Austrian Airlines Group", "Belavia", "Brussels Airlines", "Finnair", LOT, "Lufthansa", "Norwegian", "Uzbekistan Airways", "Ryanair", "Transaero", "Turkish Airlines", "Onur Air", "Wizz Air" un "Smartlynx".

Starptautiskā lidosta "Rīga" 2014.gadā apkalpojusi 4,8 miljonus pasažieru, kas ir par 0,4% ceļotāju vairāk nekā iepriekš, aģentūru LETA informēja lidostā.

Lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš skaidro, ka caur Rīgu tiek pārvadāti 46% Baltijas reģiona aviopasažieru. Arī šogad lidosta turpināšot strādāt pie plaša galamērķu skaita nodrošināšanas un jaunu aviopārvadātāju piesaistes.

No kopējā apkalpoto pasažieru skaita pērn gandrīz 56% pārvadāja nacionālā aviokompānija "airBaltic" un 16% aviosabiedrība "Ryanair". Salīdzinājumā ar 2013.gadu pārvadāto ceļotāju skaits pērn strauji pieaudzis aviokompānijām "Wizz Air" (+ 51%), "Lufthansa" (+18%) un "Norwegian Air Shuttle" (+15%).

Populārākie galamērķi ceļotājiem pērn bijuši Londona, Maskava, Frankfurte, Helsinki un Oslo. Transfēra/tranzīta pasažieru skaits bija 29% no kopējā pērn apkalpoto pasažieru skaita, un populārākie galamērķi, kuru pasažieri visbiežāk ceļojuši caur lidostu "Rīga", bija Tallina, Viļņa, Helsinki, Maskava un Stokholma.

Savukārt čarterlidojumiem populārākais galamērķis pērn bijis Antālija, kā arī Herakliona, Hurgada un Burgasa.

Šogad lidostā plānota vairāku jaunu aviosabiedrību ienākšana - "Turkmenistan Airlines", "Ukraine International Airlines", "Swiss International Airlines" - un jaunu reisu atklāšana. Arī aviosabiedrība "Wizz Air" šogad pavasarī plāno paplašināties Rīgā, izvietojot otru gaisa kuģi un atklājot trīs jaunus galamērķus.

Avots: http://www.nozare.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv