Nozares jaunumi

Ventspilī palielinājies izņemto speciālo kravu atļauju skaits

Ventspilī palielinājies izņemto speciālo kravu atļauju skaitsP/i „Komunālā pārvalde” informē, ka 2014. gadā par 30% vairāk nekā iepriekšējā gadā pieprasītas atļaujas lielgabarīta un sevišķi smagu kravu pārvadāšanai Ventspils pilsētas teritorijā.

 Saskaņā ar normatīvajiem aktiem, lai pilsētas teritorijā pārvadātu kravas ar transportu, kas pārsniedz 16,5 m garumu un 2,55 m platumu, 4 m augstumu (no brauktuves), masu 40 t (t.sk. krava) un slodzi – 10 t, ir jāsaņem speciāla atļauja. Ventspilī šīs atļaujas kravu pārvadātājiem piešķir p/i „Komunālā pārvalde”.

Atļauja ietver informāciju par transportlīdzekli, tā parametriem, pārvadājamās kravas gabarītiem un svaru, par kravu transportējošo organizāciju, pārvadājuma maršrutu un laiku.

P/i „Komunālā pārvalde” direktors Andris Kausenieks atzīmē, ka 2014. gadā lielākā krava ir bijusi 150 tonnu smaga, bet garākā - 58 metru gara. Šāda izmēra kravās pārvadātas vēja ģeneratoru daļas un pat tramvaji.

Tendence palielināties izņemto atļauju skaitam liecina par Ventspils pilsētas kā tranzīta centra nozīmi un attīstību.

Avots: http://www.ventspils.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv