Kravu pārvadājumi uz Sardīniju

Kravu pārvadājumi uz Sardīniju

Sauszemes kravu pārvadājumi pa Eiropu aizņem lielāko daļu transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo darbības. Viens no pēdējiem galamērķiem, uz kurieni devās Vervo kravas transportlīdzeklis, ir Itālijas valstij piederošā sala – Sardīnija, kur tika piegādāta koka moduļu māja. Sardīnija ir otra lielākā sala Vidusjūrā un tās kopējā platība sasniedz aptuveni 24 tūkstošus kvadrātkilometrus. Ņemot vērā, ka Sardīnija ir sala, tai ir ierobežotas piekļuves iespējas, tāpēc kravu pārvadājumi uz Sardīniju var tikt veikti ar avio transportu, taču visekonomiskākais transportēšanas veids ir, kombinējot sauszemes transportu un jūras transportu, šajā gadījumā – prāmi.

Kā 5G var uzlabot transporta un loģistikas nozari?

Kā 5G var uzlabot transporta un loģistikas nozari?

Apzīmējums 5G nāk no angļu valodas “5th generation”, kas burtiskā tulkojumā nozīmē piektās paaudzes mobilo tehnoloģiju kopums. Līdz ar 5G attīstību, tuvā nākotnē gaidāmi arvien jauni tehniskie risinājumi vēl ātrākai datu pārraidei un analīzei, efektīvāka saziņa starp dažādām ierīcēm, nodrošinot vēl kvalitatīvāku darbu dažādās nozarēs, tajā skaitā arī transporta un loģistikas nozarē.

Vervo savā dzimšanas dienā dāvina kravas auto!

Vervo savā dzimšanas dienā dāvina kravas auto!

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas jau kopš 2008. gada nodrošina augstas kvalitātes vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus uz vairāk nekā 120 pasaules valstīm. Mūsu pieredzējusī komanda ir radusi un joprojām rod risinājumus ikvienai kravai, izpildot klientu vēlmes un vajadzības – vai būtu jāpiegādā standarta paletes vai gluži pretēji – nestandarta krava, piemēram, trausls mākslas priekšmets vai koka moduļu māja, kas pārsniedz noteiktos standarta izmērus.

Kas jāņem vērā, veicot piegādi uz būvniecības objektu?

Kas jāņem vērā, veicot piegādi uz būvniecības objektu?

Būvniecība ir nozare, kurā viena no procesa sastāvdaļām ir kravu pārvadājumi, jo nepieciešams piegādāt būvmateriālus uz būvniecības objektiem, izmantojot atbilstošus transporta veidus un strikti ievērot piegādes termiņus, kas dažkārt ir stundu jautājumi, kā piemēram, piegādājot cementu. Otrs svarīgākais aspekts ir būvtehnikas piegāde precīzi noteiktajos laikos, jo bieži vien nevar veikt kādu no būvniecības procesiem bez konkrētās tehnikas, attiecīgi būvlaukumā iestājas dīkstāve, kas rada papildu izmaksas. Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo veic kravu piegādes, kā piemēram, koka paneļus, metāla konstrukcijas vai būvtehniku uz būvniecības objektiem Latvijā, Eiropā un citviet pasaulē.

Ko nozīmē prakse SIA Vervo?

Ko nozīmē prakse SIA Vervo?

Transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo viena no prioritātēm ir izglītoti darbinieki, kas sniedz augstvērtīgu servisu mūsu klientiem. Lai to nodrošinātu, aktīvi iesaistāmies transporta un loģistikas izglītības programmu pilnveidošanā, sniedzot savu pienesumu to attīstībā. Kā viens no nesenākajiem piemēriem ir Biznesa vadības koledžas programma ar nosaukumu “Biznesa loģistika”.

Smagā transporta nākotne: gāze, ūdeņradis, elektrība vai varbūt visi trīs?

Smagā transporta nākotne: gāze, ūdeņradis, elektrība vai varbūt visi trīs?

Elektriskajām automašīnām piepildot Eiropas ielas un ceļus, loģiski rodas jautājums – kur tad ir elektriskie kravas automobiļi? Eksperti norāda, ka ar dažiem no vidi visvairāk piesārņojošajiem transportlīdzekļiem ir jārisina vairāk attīstības rēbusu, nekā sākotnēji gaidīts. Taču tirgus, bruņojies ar pacietību, gaida jaunus izrāvienu un turpina investēt daudzsološākajās tehnoloģijās.

Kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju

Kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju

Baltkrievija ir mūsu kaimiņvalsts un 2020. gadā tā ierindojās 15. vietā Latvijas ārējās tirdzniecības partneru starpā, veidojot 567,4 miljonus eiro apgrozījumu. No Latvijas uz Baltkrieviju visbiežāk transportētās preču grupas pagājušajā gadā bija mašīnas un elektriskās ierīces, pārtikas rūpniecības produkti un ķīmiskās rūpniecības produkcija, savukārt importā no Baltkrievijas uz Latviju īpaši izceļas koksne un tās izstrādājumi, minerālie produkti un metāli.

Konteineri "zelta vērtībā"

Konteineri "zelta vērtībā"

Esot aktuāliem tā saucamajiem pudeles kakla efektiem, sadārdzinoties transportēšanai un strauji augot pieprasījumam pēc daudzām Āzijas precēm, pasaulē plaukušas ievērojamas problēmas ar vairāku izejvielu un komponentu piegādi.

Mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšana

Mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšana

SIA Vervo ir uzkrājis lielu pieredzi un zināšanas mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšanā, kas ir viens no akurātākajiem pārvadājumu veidiem un kurā izpaužas īstena loģistikas speciālista prasmes. Mākslas priekšmetu un eksponātu transportēšana prasa vislielāko uzmanību katrai detaļai un loģistikas posmam.

Daimler testēs ūdeņraža kravas auto

Daimler testēs ūdeņraža kravas auto

Šogad uz koplietošanas ceļiem izmēģinās pilnveidoto degvielas šūnu kravas automašīnas prototipu, vēsta Daimler preses relīze. Tas ir GenH2 Truck - vilcējs ar puspiekabi, kas vedīs līdz 25 tonnām smagu kravu, kas sastāva kopējo masu palielina līdz 40 tonnām.

Nodrošinām Pasaules čempionātu daiļslidošanā ar mobilajām Covid-19 laboratorijām

Nodrošinām pasaules čepmionātu daiļslidošanā ar mobilajām Covid-19 laboratorijām

Pašreizējā situācijā, kad ir ierobežota gan izklaides, gan profesionālā sporta nozare, atbilstoši ierobežojumu apjomam tiek meklēti optimālākie risinājumi, lai pasākumi tomēr varētu notikt. Ir rasts risinājums, kas sporta spēļu rīkotājiem nodrošina iespēju organizēt pasākumus daudz drošākā veidā, maksimāli ierobežojot vīrusa izplatību. Tas ietver regulāru Covid-19 testu veikšanu, distances ievērošanu un veselības stāvokļa novērošanu.

No Liepājas uz Vāciju kursēs lielāki un ātrāki prāmji

No Liepājas uz Vāciju kursēs lielāki un ātrāki prāmji

Pandēmijas laikā stabilitāti un būtisku izaugsmi piedzīvo prāmju satiksme starp Liepāju un Trāvemindi Vācijā. Kompānija „Stena Line” paziņojusi, ka drīzumā no Liepājas kursēs ātrāki un izmēros lielāki prāmji. Iemesls šādām pārmaiņām ir vairāk nekā 60% pārvadāto kravu apjoma pieaugums aprīlī un līdz šim veiktie infrastruktūras attīstības projekti.

Kravu pārvadājumi Eiropā ar autotransportu

Kravu pārvadājumi Eiropā ar autotransportu

Kravu pārvadājumi Eiropā ir viens no populārākajiem importa un eksporta maršrutiem, veidojot līdz pat 200 kravu pārvadājumus dienā. SIA Vervo loģistikas menedžeri nodrošinās, ka Jūsu kravu pārvadājumi Eiropā norit ātri, ērti un droši, neskatoties no kurienes vai uz kurieni kravu nepieciešams transportēt – uz Vāciju, Zviedriju vai uz Spāniju.

Atsauksme par virtuālo mācību ekskursiju SIA Vervo

Atsauksme par virtuālo mācību ekskursiju SIA Vervo

Trešdien aizvadījām jau 7. virtuālo mācību ekskursiju SIA Vervo. Esam pagodināti satikt tik zinātkārus jauniešus, kuri ar patiesi lielu interesi ieklausās mūsu padomos un zināšanās transporta un loģistikas nozarē, tāpat arī uzzina, ko nozīmē kravas transportlīdzekļa šofera ikdiena un aizraujošā loģistikas speciālista profesija, kas prasa gan punktualitāti, gan domāšanu ārpus rāmjiem. Kravu pārvadājumu nozare ir ekonomikas asinsrite un, pateicoties tam, ka Latvijā ir ļoti daudz eksportspējīgu uzņēmumu, mēs gaidām jaunos loģistikas speciālistus, kuri ir gatavi darboties šajā nozarē ar sirdi un dvēseli.

Loģistikas menedžera un kravas auto šofera sadarbība

Loģistikas menedžera un kravas auto šofera sadarbība

Loģistika ir komplicēts process, kurā katrai no iesaistītajām pusēm akurāti jāizpilda savs darba uzdevums un, dažkārt, arī jādomā ārpus rāmjiem, lai visi kravu pārvadājuma posmi noritētu raiti un gludi. Tas attiecas gan uz loģistikas menedžeriem, muitas brokeriem, noliktavu personālu, iekraušanas un izkraušanas tehnikas operatoriem un, protams, arī kravas automašīnas šoferiem. Viens no galvenajiem pamatnosacījumiem, lai vietējie vai starptautiskie kravu pārvadājumi noritētu ātri, droši un bez starpgadījumiem, ir korekta savstarpējā komunikācija starp visām iesaistītajām pusēm.

Arī "afterbreksitā" ir kāpums

Arī "afterbreksitā" ir kāpums

Latvijas preču eksporta apjoms uz Apvienoto Karalisti (AK) turpina pieaugt arī pēc tam, kad šī valsts ir pametusi Eiropas Savienību (ES). Šā gada pirmajos divos mēnešos, salīdzinot ar šo pašu laika periodu pērn, eksporta apjoms, rēķinot eiro izteiksmē, kāpis par 31,8%.

Suecas krīze kā "ķirsītis uz tortes" jeb kāda ir situācija kravu pārvadājumu jomā?

Suecas krīze kā "ķirsītis uz tortes" jeb kāda ir situācija kravu pārvadājumu jomā?

Sniedzam viedokli par transporta un loģistikas nozari arī vadošajiem ziņu portāliem Latvijā, šoreiz – TVNET. Rakstā varat lasīt par kravu pārvadājumu cenu izmaiņām gan importā, gan eksportā. Viedokli sniedz SIA Vervo direktors Māris Dreimanis, kā arī mūsu loģistikas speciālisti, sniedzot savu vērtējumu starptautisko avio, jūras un dzelzceļa kravu pārvadājumiem. Savukārt, par starptautiskajiem sauszemes kravu pārvadājumiem komentāru sniedz SIA Vervo Auto valdes loceklis Jānis Zariņš.

6 ieteikumi, pirmo reizi veicot kravu pārvadājumu

6 ieteikumi, pirmo reizi veicot kravu pārvadājumu

Ja esat tik tikko uzsācis biznesu vai vēlaties paplašināt savu darbību ārpus Latvijas robežām, uzsākot starptautiskos kravu pārvadājumus – šī informācija Jums palīdzēs izvairīties no nevajadzīgiem sarežģījumiem. SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas kopš 2008. gada veic visa veida vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus, izmantojot sauszemes, avio, dzelzceļa un jūras transportu.