Eksporta nodaļas vadītājai
Vitai Suharevskai

REKOMENDĀCIJA

Zemgales tehnoloģiskais centrs ar koka māju ražošanu un būvniecību nodarbojas kopš 1991.gada. Sākotnēji tika būvētas nelielas frēzētu baļķu guļbūves, bet pašreiz galvenais darbības veids ir – koka paneļu mājas.

ZTC mājas atradīsiet visos Latvijas novados, kā arī Vācijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Francijā, Nīderlandē, Šveicē, Spānijā un Anglijā. ZTC darba kvalitāte novērtējama Latvijas Nacionālajā operā, kur ZTC veica parketa izgatavošanu un ieklāšanu skatītāju zāles grīdai. ZTC māju būvkonstrukciju projekti tiek izstrādāti projektēšanas programmā SEMA un mājas tiek ražotas uz Zviedru firmas „Randek bautech” darba galdiem. Mūsu darba pamatā ir individuāla pieeja katram pasūtītājam un katrai konkrētai vietai. Mēs pārsvarā ražojam un būvējam individuālās mājas. Klients var pasūtīt māju pēc sava arhitektūras projekta, kopā ar ZTC arhitektiem izstrādāt jaunu projektu vai izvēlēties kādu no ZTC tipveida projektiem.

Ar SIA Vervo sadarbojamies kopš 2011.gada, kad mums bija nepieciešams īstenot projektus Skandināvijā, Šveicē, Nīderlandē, Francijā. Izvēlējāmies vest kravas ar SIA Vervo, jo vienmēr ir atsaucīgi un pretimnākoši, kravas vienmēr laikā un vislabākajā kārtībā. SIA Vervo vienmēr spēj sniegt informatīvu transporta cenu piedāvājumu, lai mēs varētu iekļaut to projektu tāmēs. Patīkami strādāt ar tik uzticamu partneri.

Varam droši ieteikt citām kompānijām SIA Vervo kravu pārvadājumu jomā.

SIA Zemgales Tehnoloģiskais centrs
Valdes loceklis
M.Avotiņš
SIA Zemgales Tehnoloģiskais centrs