SIA “Vervo”
Loģistikas departamenta vadītājai
Vitai Suharevskai
Tālr.: +371 22846350

REKOMENDĀCIJA

SIA “Euroskor Latvijā” ir viens no vadošajiem apavu mazumtirgotājiem Latvijā, kam uz šo brīdi pieder 22 Euroskor, 6 Ecco, 3 Tamaris, 2 Clarks un 2 Lloyd apavu veikali. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt pēc iespējas plašāku apavu modeļu klāstu dažāda vecuma patērētājiem ar atšķirīgām gaumēm un ienākumiem.

SIA “Euroskor Latvijā” apavus iepērk no daudziem ārzemju ražotājiem, kā rezultātā uzņēmumā kopumā katru sezonu tiek pasūtīti vairāk nekā 100 000 apavu pāru no visas pasaules. SIA “Vervo” šajā sakarā SIA “Euroskor Latvijā” palīdz piegādāt aptuveni trešdaļu pasūtītās preces ik sezonu jau kopš 2012.gada, kad aizsākās abu uzņēmumu sadarbība. Ar SIA “Vervo” starpniecību visbiežāk tiek vestas sauszemes kravas no Polijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, Portugāles, Spānijas un Slovēnijas.

Divu gadu sadarbības laikā ar SIA “Vervo” ne reizi nav bijis jāviļas savā partnerī, visas kravas vienmēr ir tikušas atvestas laicīgi, bez bojājumiem. SIA “Vervo” ir uzticams transporta uzņēmums, kas vienmēr piedāvās efektīvākos un ātrākos risinājumus kravu pārvadājumu un loģistikas jomā.

Pat specifiskās situācijās, kad ir bijušas nestandarta prasības SIA “Vervo” menedžeri ir izdomājuši veiksmīgus risinājumus. Tieši tāpēc SIA “Euroskor Latvijā” ikvienam uzņēmumam, kuram ir nepieciešams atrisināt kādu ar loģistiku saistītu jautājumu, var iedot SIA “Vervo” kontakttālruni – par pārējo viņam nevajadzēs domāt.

SIA “Euroskor Latvijā”
Iepirkumu speciāliste
Ilze Miķelsone
SIA “Euroskor Latvijā”