Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā avio kravu pārvadājumus. Piedāvājam aviotransportu no un uz vairāk kā 70 pasaules valstīm.

Avio kravu pārvadājumi ir izdevīgs un ātrs transportēšanas veids steidzamām kravām, kā arī kravām ar lielu pievienoto vērtību. SIA Vervo piedāvātā profesionālā sadarbība nodrošina ātru, kvalitatīvu un drošu gaisa kravas piegādi uz lielākajām pasaules lidostām, ietaupot laiku un klientam gūstot ātrāku peļņu, pateicoties īsajam tranzīta laikam. Vienmēr esam atvērti, saprotoši un palīdzēt griboši, pie mums varat saņemt profesionālu bezmaksas konsultāciju par aviokravu pārvadājumiem. Kārtojam visas nepieciešamās muitas formalitātes un sniedzam pilnu muitas brokera pakalpojumu paketi aviotransporta kravām.

Avio kravu pārvadājumi nodrošina ekonomiskāko, optimālāko un ātrāko kravas piegādi no jebkura paša attālākā pasaules punkta atbilstoši klienta budžetam.

Pateicoties daudzu gadu sadarbībai ar profesionāliem, zinošiem partneriem aviopārvadājumu jomā, mēs garantējam vislielāko drošību jūsu gaisa kravai. Izvēloties avio kravu pārvadājumus ar SIA Vervo, varam piedāvāt visīsāko tranzīta laiku, kas ir izdevīgi ātri bojājošos preču pārvešanai ar gaisa transportu. Pēc klienta vēlēšanās veicam visa veida avio kravu apdrošināšanu. Saņemot kravu no klienta pārvadāšanai pa gaisu, tā nonāk profesionāla, sertificēta personāla rokās, kas ir īpaši svarīgi pārvadājot mājdzīvniekus. Visas avio kravas vispirms tiek nogādātas stingrās uzskaites noliktavā, kuru apkalpo profesionālu darbinieku komanda un apsargā sertificēta apsardze - krava atrodas slēgtā noliktavā ar novērošanas kamerām. Par jūsu kravu rūpējas pieredzējušu un profesionālu krāvēju komanda. Pateicoties aviokravu monitoringa sistēmai, jebkurā laikā SIA Vervo darbinieki var sniegt informāciju par avio kravas atrašanās vietu.

Pēdējos gados Rīgas lidosta pastāvīgi palielina pārvadājumu skaitu un ar katru gadu palielinās kravu plūsma. Ar katru gadu Rīga paliek par arvien nozīmīgāku transporta mezglu pārvadājumu ceļā virzienā Amerika – Rietumu Eiropa – Skandināvija – NVS. Līdz ar to arī mēs varam sniegt mūsu klientiem ātrāku, kvalitatīvāku servisu šajā pārvadājumu jomā. Līgumi ar aviolīnijām un noliktava lidostas "Rīga" teritorijā dod konkurētspējīgas cenas un pilnu pakalpojumu klāstu mūsu klientiem.

Mūsu uzņēmumam ir ļoti svarīga klientu ērtība un laika ietaupījums, tāpēc ir vienkārši un saprotami izmantot SIA Vervo sniegtos aviotransporta pakalpojumus. Uzņemoties pilnu atbildību par klienta avio kravu, piedāvājam aviotransporta kravu piegādi no durvīm līdz durvīm. Uzņemamies kārtot visas nepieciešamās formalitātes un dokumentus, kas saistītas ar gaisa kravas pārvadāšanu un muitošanu. Izvēloties SIA Vervo kā savu sadarbības partneri, jums ir iespēja ar aviotransportu nogādāt savas kravas no un uz visām pasaules valstīm.

Mūsu piedāvātie avio kravu pārvadājumi:

  • Importa aviokravu pārvadājumi pa visu pasauli
  • Eksporta aviokravu pārvadājumi pa visu pasauli
  • Medicīnas preču avio pārvadājumi
  • Dzīvnieku avio pārvadājumi
  • Preču ar temperatūras režīmu avio pārvadājumi
  • Bīstamo (ADR) kravu avio transportēšana
  • Ātri bojājošos kravu avio pārvadājumi
  • Kravu piegāde no durvīm līdz durvīm

Veicam pilnu pakalpojumu klāstu visa kravas piegādes procesa organizācijā:

Mūsu komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri palīdzēs prasmīgi un operatīvi atrisināt jautājumus, kas saistīti ar avio kravu transportēšanu. Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim jums konkurētspējīgas jūras fraktēšanas likmes.