Kravu pārvadājumi Ungārija

Ungārija ir iekšzemes valsts Eiropā ar daudziem kaimiņiem — Slovākiju, Ukrainu, Rumāniju, Serbiju, Horvātiju, Slovēniju un Austriju. Latvijas un Ungārijas attiecības raksturojamas kā labas un konstruktīvas, ekonomiskais dialogs notiek abpusējā līmenī.

SIA Vervo piedāvā kravas transporta pakalpojumus starp Ungāriju un Latviju.

  • Eksporta kravu transportēšana uz Latviju no Ungārijas
  • Importa kravu transportēšana no Latvijas uz Ungāriju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Kravu pārvadājumiem starp Latviju un Ungāriju visbiežāk tiek izmantots autotransports. SIA Vervo katru nedēļu maršrutā no Ungārijas uz Latviju un otrādi nodarbina 5-6 dažāda autotransporta vienības – gan kravas automašīnas, gan kravas mikroautobusus. Uzzināt vairāk par kravu pārvadājumiem ar autotransportu uz un no Ungārijas

Salikto kravu pārvadājumi

Salikto kravu piegādei uz un no Ungārijas tiek izmantoti loģistikas termināli, kuros tiek organizēta kravu piegādes un savākšana no jebkuras vietas Ungārijā jeb kravu konsolidācija. Lielākās Ungārijas pilsētās, kurās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli ir Budapešta, Debrecena, Segeda, Ģēra un Pēča.

Ar autotransportu kravas piegādes laiks no Latvijas uz Ungāriju un otrādi ir 4-6 darba dienas. Pārvadājuma ilgums uz un no Ungārijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Populārākais eksports no Latvijas uz Ungāriju ir namdaru un būvgaldnieku darinājumi, zāģmateriāli, putnu olas, kūdra, stikla šķiedra, saplāksnis un finiera plātnes, kā arī medikamenti, bet populārākais imports no Ungārijas uz Latviju ir televīzijas antenas un dekoderi, medikamenti un vieglie automobiļi, telefonu aparāti, etilspirts, papīrs, kartons un konservēti zirņi.

Avio kravu pāvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus uz un no Ungārijas. Uz doto brīdi Ungārijā ir četras lidostas, uz kurām varam veikt starptautiskos gaisa kravu pārvadājumus - Budapeštas, Debrecenas, Pēčas un Sārmellēkas lidostas. Uzzināt vairāk par gaisa kravu transportu uz un no Ungārijas

Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Ungāriju