Kravu pārvadājumi  - Slovākija

Slovākija ir valsts Eiropā, kas rietumos robežojas ar Čehiju un Austriju, ziemeļos ar Poliju, austrumos ar Ukrainu, bet ar Ungāriju dienvidos. Latvijas un Slovākijas attiecības raksturojamas kā labas un konstruktīvas, taču abu valstu ekonomiskā sadarbība pagaidām ir neliela, tomēr pastāv potenciāls šo attiecību tālākai attīstīšanai un padziļināšanai.

SIA Vervo piedāvā kravu pārvadājumus starp Latviju un Slovākiju.

  • Eksporta kravu pārvadājumi uz Slovākiju no Latvijas
  • Importa kravu pārvadājumi no Slovākijas uz Latviju

Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Slovākiju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumiem starp Slovākiju un Latviju pamatā izmanto sauszemes transportu. Katru nedēļu no Latvijas uz Slovākiju un otrādi dodas 5-6 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām. Uzzināt vairāk par transporta pakalpojumiem ar autotransportu uz un no Slovākijas

Salikto kravu piegāde

SIA Vervo organizē salikto kravu piegādi uz un no Slovākijas, izmantojot terminālus, kuros tiek organizēta kravu konsolidācija. Bratislava, Košice, Prešova, Žilina – šajās un citās lielākajās Slovākijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Slovākijā.

Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Slovākiju ir alumīnija sakausējumi, metāllūžņi, namdaru un galdnieku darinājumi, zivju milti, stikla šķiedra un vate, zāģmateriāli.

Populārākās importa preces no Slovākijas uz Latviju ir monitori un projektori, printeri, video aparatūra, medikamenti, etilspirts, kopēšanas mašīnas.

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus uz un no Slovākijas. Ar šo transporta veidu tiek pārvadātas mazākas kravas ar lielu pievienoto vērtību, kā arī steidzamas kravas. Uzzināt vairāk par gaisa kravu pārvadājumiem uz un no Slovākijas

Ar autotransportu transportēšanas laiks no Slovākijas uz Latviju un otrādi tiek veikts 4-5 darba dienu laikā. Pārvadājuma ilgums no un uz Slovākiju var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo kravu pārvadājumu menedžeri.