Kravu pārvadājumi  Rumānija

Rumānija ir valsts Eiropas dienvidaustrumos. Tā atrodas Balkānu pussalas ziemeļos, Donavas upes lejtecē. Daļu Rumānijas apjož Karpatu kalni, dienvidaustrumos tai ir pieeja pie Melnās jūras. Ziemeļos tā robežojas ar Ukrainu, austrumos ar Moldovu, dienvidos ar Bulgāriju, bet rietumos ar Serbiju un Ungāriju.

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Rumāniju un Latviju.

  • Eksporta kravu pārvadājumi uz Rumāniju no Latvijas
  • Importa kravu pārvadājumi no Rumānijas uz Latviju

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumiem starp Rumāniju un Latviju pamatā izmanto kravas automašīnas. Ik nedēļu uz un no Rumānijas dodas 3-5 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām. Uzzināt vairāk par transporta pakalpojumiem ar autotransportu no un uz Rumāniju

Pateicoties kravas terminālu tīklam visas Rumānijas teritorijā, varam organizēt pilnu un saliktu kravu piegādi un kravu saņemšanu jebkurā vietā Rumānijā. Bukareste, Konstanca, Jasi, Kluža-Napoka, Timišoara, Brašova, Krajova – šajās Rumānijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli.

Regulāras kravu piegādes no Rumānijas uz Latviju un otrādi veicam katru nedēļu 4-6 darba dienu laikā. Transportēšanas laiks uz un no Rumānijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Visbiežāk no Rumānijas uz Latviju importē cigaretes un tabaku, telefona aparātus un sadzīves tehniku, medikamentus, apģērbu, šokolādi, video un audio aparatūru, savukārt uz Rumāniju no Latvijas eksportē gultas piederumus, stikla šķiedru, koka mēbeles, centrifūgas ūdens filtrēšanai, kokskaidu plāksnes.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no Konstances, kā arī citām lielākajām Rumānijai piederošām Melnās jūras un Donavas ostām . Piedāvājam pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Rumāniju. Uzzināt vairāk par jūras kravu pārvadājumiem uz un no Rumānijas

Rumānijas sakarā jāatzīmē nozīmīgs iekšējais ūdenstransporta ceļš no Roterdamas ostas (Nīderlande) līdz Melnajai jūrai, kuru veido Donava un Reina, kuras ir savienotas ar kanāliem.

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Rumānijas lielākajām lidostām - Henri Coanda un Baneasa, kā arī uz Rumānijas reģionālajām lidostām. Uzzināt vairāk par avio kravu pārvadājumiem uz un no Rumānijas

Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus no un uz Rumāniju