Melnkalne (ang. Montenegro) ir valsts Balkānu reģionā, Eiropā. Tās krastus apskalo Adrijas jūra, bet sauszemes robeža ir ar Serbiju, Horvātiju, kā arī Bosniju un Hercegovinu. Latvijas un Melnkalnes divpusējās attiecības ir labas. Latvija atbalsta Melnkalni ceļā uz integrāciju Eiropas Savienībā, ir sadarbība transporta un loģistikas jomā. 2012. gada 6.decembrī parakstīts Latvijas Republikas valdības un Melnkalnes valdības nolīgums par starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu.

SIA Vervo piedāvā kravu pārvadājumus starp Latviju un Melnkalni.

  • Eksporta kravu pārvadājumi uz Melnkalni no Latvijas
  • Importa kravu pārvadājumi no Melnkalnes uz Latviju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumiem starp Melnkalni un Latviju pamatā izmanto sauszemes transportu. Katru nedēļu no Latvijas uz Melnkalni un otrādi dodas 2-4 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām. Uzzināt vairāk par transporta pakalpojumiem ar autotransportu uz un no Melnkalnes.

Salikto kravu piegāde

SIA Vervo organizē salikto kravu piegādi uz un no Melnkalnes, izmantojot terminālus, kuros tiek veikta kravu konsolidācija. Podgorica, Nikšica, Plevlja, Budva, Bara, Bijelo Polje, Cetine, Berane, Ulcina – šajās un citās lielākajās Melnkalnes pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Melnkalnē.

Ar autotransportu transportēšanas laiks no Melnkalnes uz Latviju un otrādi tiek veikts 8-10 darba dienu laikā. Pārvadājuma ilgums no un uz Melnkalni var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo kravu pārvadājumu menedžeri.

Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Melnkalni ir elektroniskās integrālās shēmas, diski, kasetes, viedkartes un citi datu nesēji, bet populārākās importa preces no Melnkalnes uz Latviju ir autotransports un citi mehāniskie transportlīdzekļi, telefonu aparāti.

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus uz un no Melnkalnes – Podgoricas un Tivatas lidostām. Ar šo transporta veidu tiek pārvadātas mazākas kravas ar lielu pievienoto vērtību, kā arī steidzamas kravas. Uzzināt vairāk par gaisa kravu pārvadājumiem uz un no Melnkalnes.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida transporta pakalpojumus pa jūru uz un no lielākajām Melnkalnei piederošām jūras ostām - Kotora, Risana, Zelenika. Piedāvājam pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Melnkalnes. Uzzināt vairāk par jūras kravu pārvadājumiem uz un no Melnkalnes.

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Melnkalnes. Veicam visas muitas procedūras Latvijā un Melnkalnē. Uzzināt vairāk par muitas dokumentu noformēšanu kravām no un uz Melnkalni.

Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Melnkalni