Maķedonija ir valsts Eiropas dienvidos, Balkānu reģionā. Ziemeļos Maķedonija robežojas ar Serbiju un Kosovu, rietumos ar Albāniju, dienvidos ar Grieķiju un austrumos ar Bulgāriju. Latvijai ir ļoti labas attiecības ar Maķedoniju, kas ir Eiropas Savienības kandidātvalsts. Ir potenciāls attīstīt sadarbību transporta un loģistikas jomā pēc Maķedonijas iestāšanās ES.

SIA Vervo piedāvā kravu transporta pakalpojumus starp Maķedoniju un Latviju.

  • Eksporta kravu pārvadājumi uz Maķedoniju no Latvijas
  • Importa kravu pārvadājumi no Maķedonijas uz Latviju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Kravu transporta pakalpojumiem no Maķedonijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo pamatā izmanto autotransportu. Ik nedēļas maršrutā Latvija-Maķedonija dodas 2-5 dažāda veida kravas auto transports dažāda veida kravām. Uzzināt vairāk par transporta pakalpojumiem ar autotransportu no un uz Maķedoniju.

Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Maķedonijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo veic 8-10 darba dienu laikā. Transporta ceļā pavadītais laiks uz un no Maķedonijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku, kā arī cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Salikto kravu pārvadājumi

Saliktu kravu piegādei uz un no Maķedonijas tiek izmantoti SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli šajās Maķedonijas pilsētās – Skopje, Bitola, Kumanova, Prilepa, Tetova, Velesa, Stipa, Ohrida, Gostivara, Strumitsa. Kravu terminālos tiek veikta kravu konsolidācija jeb kravu savākšana, uzglabāšana un piegāde Maķedonijā.

No Latvijas uz Maķedoniju tiek eksportētas šādas preces –sardīnes, konservi, telefonu aparāti, makreles, fileja, dažādi pārtikas izstrādājumi, audumi, galda vai istabas spēles, rāvējslēdzēji, plastmasas kancelejas vai skolas piederumi, bet no Maķedonijas uz Latviju importē šādas preces – ferosilīcijs, baltie un sarkanie galviņkāposti, dzelzs vai tērauda caurules, kleitas, svaigas galda vīnogas, paprika, vīriešu bikses, plūmes, arbūzi.

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no lielākajām Maķedonijas starptautiskajām lidostām - Ohridas, Skopjes lidostām. Uzzināt vairāk par avio kravu transporta pakalpojumiem uz un no Maķedonijas.

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Maķedoniju. Veicam visas muitas procedūras Latvijā un Maķedonijā. Uzzināt vairāk par muitas dokumentu noformēšanu kravām no un uz Maķedoniju.

Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Maķedoniju