Kravu pārvadājumi uz Franciju, loģistika

Francija ir valsts Rietumeiropā, kas robežojas ar Beļģiju, Luksemburgu, Vāciju, Šveici, Itāliju, Monako, Spāniju un Andoru. Dienvidos to apskalo Vidusjūra, rietumos —Atlantijas okeāna Biskajas līcis, bet ziemeļos — Ziemeļjūra, savukārt no Apvienotās Karalistes to šķir Lamanša šaurums.

Latvijas un Francijas līgums par starptautiskajiem kravu pārvadājumiem ar autotransportu tika noslēgts Parīzē 1992. gada 26. novembrī, bet Latvijai kļūstot par Eiropas Savienības dalībvalsti 2004.gada 1. maijā, Latvijas un Francijas ekonomiskās un tirdzniecības attiecības regulē ES iekšējā likumdošana un kopējā tirgus principi.

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu transportēšanu starp Franciju un Latviju.

  • Eksporta kravu pārvadājumi uz Franciju no Latvijas
  • Importa kravu pārvadājumi no Francijas uz Latviju

Autotransporta kravu pārvadājumi

Sauszemes kravu transporta pakalpojumiem no Francijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo pamatā izmanto autotransportu. Katru nedēļu maršrutā Latvija-Francija dodas 5-6 kravas auto un kravas mikroautobusi visa veida kravām. Uzzināt vairāk par transporta pakalpojumiem ar autotransportu uz Franciju.

Kravas piegādes laiks uz un no Francijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 4-5 dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde aizņem 6-7 dienas.

Salikto kravu konsolidācija

Saliktu kravu konsolidāciju veicam loģistikas terminālos šajās Francijas lielākajās pilsētās – Parīze, Marseļa, Liona, Lille, Nica, Tulūza, Bordo, Nante, Tulona, Lansa, Strasbūra un citas. Kravu savākšanu parasti veicam no trešdienas līdz piektdienai, bet kravu piegādi – nākamajā nedēļā no trešdienas līdz ceturtdienai.

Francijas teritorija bieži tiek izmantota kravu tranzītam uz Spāniju un Portugāli, kā arī kravu piegādei uz Apvienoto karalisti, izmantojot prāmju līniju Kalē-Dovera vai zem Lamanša šauruma esošo Eirotuneli.

Visbiežāk transportētās eksporta preces no Latvijas uz Franciju ir rapsis, saplāksnis un finieris, zāģmateriāli, zivis, kūdra un kokogles, koka mēbeles, savukārt visbiežāk transportētās importa preces no Francijas uz Latviju ir alkohols, medikamenti, traktori, elektroaparatūra, kosmētika, automobiļi, sadzīves tehnika, jahtas un burulaivas.

Jūras kravu pārvadājumi

Francijā atrodas apmēram 10 starptautiski nozīmīgas ostas. SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no lielākajām Francijas ostām, ieskaitot Marseļas, Havras, Brestas un Dunkirkas ostas. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Franciju. Uzzināt vairāk par transporta pakalpojumiem pa jūru uz un no Francijas.

Avio kravu pārvadājumi

Francijā atrodas aptuveni 478 lidostas un SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transportu uz un no Francijas lielākajām lidostām, ieskaitot Šarla de Golla starptautisko lidostu Parīzē. Uzzināt vairāk par avio kravu transporta pakalpojumiem uz un no Francijas

Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Franciju