Vervo komanda, loģistikas un transporta menedžeri

MISIJA

SIA Vervo ir pilna servisa loģistikas uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus, dažādus transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus. Kopš 2008. gada transporta un ekspedīcijas uzņēmums SIA Vervo ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus daudziem uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem, piedāvājot visu veidu kravu pārvadājuma pakalpojumus.

SIA Vervo misija ir nodrošināt efektīvus, izdevīgus un elastīgus loģistikas risinājumus vietējiem un ārvalstu klientiem, izmantojot augsti kvalificētu speciālistu pieredzi un inovatīvas procesu vadības tehnoloģijas.

KOMANDA

SIA Vervo komanda sastāv no loģistikas nozares profesionāļiem, kuri spēj īstenot uzņēmuma mērķus un uzdevumus. Šo mērķu un uzdevumu veiksmīgā īstenošana ir pilnībā atkarīga no mūsu darbinieku pieredzes, aktivitātes un lojalitātes. Tieši mūsu speciālisti savā ikdienas darbā risina visus ar loģistiku, transporta pakalpojumiem saistītos jautājumus, tādejādi katru dienu veidojot kompānijas vērtību sistēmu, kura ietekmē klientu biznesa uzplaukumu, darbinieku un sadarbības partneru labklājību.

SIA Vervo darbojas loģistikas un ekspedīcijas nozarē jau vairāk kā 9 gadus, izpelnoties droša un stabila partnera reputāciju. Bagāta profesionālā pieredze, finansiālā stabilitāte, pārbaudīti kravas pārvadājumu maršruti, kā arī izdevīgi sadarbības līgumi ar vadošajiem Latvijas un ārvalstu kravu pārvadātājiem nodrošina stabilu pamatu mūsu darbam ar klientiem.

PRIORITĀTES

SIA Vervo prioritātes – cena un elastība. Tāpēc uzņēmums īsteno elastīgu pieeju darbam, nodrošinot individuālu pieeju katra klienta vajadzībām, gan meklējot optimālu kravas piegādes variantu, gan piedāvājot piemērotu cenu, kā arī garantējot pakalpojuma drošu un ātru izpildi.

VĒRTĪBAS

SIA Vervo balstās uz šādām uzņēmumu veidojošām vērtībām:

  • Profesionalitāte un efektivitāte
  • Orientācija uz klientu
  • Attīstība un inovācija
  • Kvalitāte un stabilitāte
  • Darbinieki un atbildība
  • Godīgums un ētika

VĪZIJA

SIA Vervo vīzija ir kļūt par tirgus līderi loģistikas un kravu transporta nozarē Latvijā, tādejādi nodrošinot saviem klientiem vēl labākas cenas kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas risinājumiem, paātrinot kravas piegāžu termiņus un palielinot pārvadājamo kravu drošību.

Vienmēr gatavi veikt papildus jūdzi!